TYA40201R0M-10
Laird-Signal Integrity Products
Prodotto No:
TYA40201R0M-10
Descrizione:
FIXED IND 1UH 5.8A 28 MOHM SMD
In magazzino : 2942
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8.7A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 28mOhm Max
Inductance 1 µH