TYS4020100M-10
Laird-Signal Integrity Products
Prodotto No:
TYS4020100M-10
Descrizione:
FIXED IND 10UH 900MA 165MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 165mOhm Max
Inductance 10 µH
Series TYS4020
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 26MHz