UAL10-0R3F8
Riedon
Prodotto No:
UAL10-0R3F8
Produttore:
Riedon
Descrizione:
RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 10W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.417" (10.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 300 mOhms
Series UAL
Power (Watts) 10W