UAL50-0R2F8
Riedon
Prodotto No:
UAL50-0R2F8
Descrizione:
RES CHAS MNT 0.2 OHM 1% 50W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.630" (16.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 200 mOhms
Series UAL
Power (Watts) 50W