UB3C-470RF1
Riedon
Prodotto No:
UB3C-470RF1
Produttore:
Riedon
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 470 OHM 1% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 Ohms
Series UB
Power (Watts) 3W