UPW2W3R3MHD
Nichicon
Prodotto No:
UPW2W3R3MHD
Descrizione:
CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
In magazzino : 1511
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.787" (20.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 450 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Ripple Current @ Low Frequency 41 mA @ 120 Hz
Product Status Last Time Buy
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mfr Nichicon
Capacitance 3.3 µF