USR2C-33RB8
Riedon
Prodotto No:
USR2C-33RB8
Produttore:
Riedon
Pacchetto:
TO-220
Descrizione:
RES 33 OHM 0.1% 10W TO220
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.689" (17.50mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm)
Temperature Coefficient ±3ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220
Resistance 33 Ohms
Series USR
Power (Watts) 10W