UWP30-20RJ8
Riedon
Prodotto No:
UWP30-20RJ8
Descrizione:
CHAS MNT 20 OHM 30W BRKT
In magazzino : 105
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.787" (20.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 2.913" L x 0.748" W (74.00mm x 19.00mm)
Temperature Coefficient ±260ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 20 Ohms
Series UWP
Power (Watts) 30W
Package Bulk
Lead Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm)