UWP30-50RJ8
Riedon
Prodotto No:
UWP30-50RJ8
Descrizione:
CHAS MNT 50 OHM 30W BRKT
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.787" (20.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 2.913" L x 0.748" W (74.00mm x 19.00mm)
Temperature Coefficient ±260ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 50 Ohms
Series UWP
Power (Watts) 30W
Package Bulk
Lead Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm)