V07E460PL3A
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V07E460PL3A
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
RAD VARISTOR 7MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 675 V
Capacitance @ Frequency 45 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 750 V
Varistor Voltage (Max) 825 V
Series UltraMOV™
Energy 48J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 460 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Box (TB)
Maximum DC Volts 615 V