V10E300PL1A5
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V10E300PL1A5
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
RAD VARISTOR 10MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 180 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series UltraMOV™
Energy 60J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 300 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Box (TB)
Maximum DC Volts 385 V