V10E385PL2A
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V10E385PL2A
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 558 V
Capacitance @ Frequency 160 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 620 V
Varistor Voltage (Max) 682 V
Series Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
Energy 85J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 385 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Box (TB)
Maximum DC Volts 505 V