V10P14PL1T7
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V10P14PL1T7
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 22V 2KA DISC 10MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 19.8 V
Capacitance @ Frequency 4650 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 22 V
Varistor Voltage (Max) 24.2 V
Series LV UltraMOV™
Energy 20J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 14 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V