V140LC10CP
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V140LC10CP
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 198 V
Capacitance @ Frequency 900 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 220 V
Varistor Voltage (Max) 242 V
Series C-III
Energy 90J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 140 V