Casa / Varistors, MOVs / V150LA20CPX2855
minImg
V150LA20CPX2855
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V150LA20CPX2855
Descrizione:
VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 7000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series C-III
Energy 215J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 150 V