Casa / Varistors, MOVs / V150LC20BPX2855
minImg
V150LC20BPX2855
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V150LC20BPX2855
Descrizione:
VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 1600 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 229.5 V
Varistor Voltage (Max) 243 V
Series LC
Energy 80J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 150 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 200 V