V175LU20AP
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V175LU20AP
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 243 V
Capacitance @ Frequency 1400 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 270 V
Varistor Voltage (Max) 297 V
Series LU
Energy 90J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 175 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 225 V