Casa / Varistors, MOVs / V18MLA0603NHAUTO
minImg
V18MLA0603NHAUTO
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V18MLA0603NHAUTO
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 25V 30A 0603
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 22 V
Capacitance @ Frequency 120 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 25 V
Varistor Voltage (Max) 28 V
Series Automotive, AEC-Q200, MLA AUTO
Energy 0.1J
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 14 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V
Current - Surge 30 A