V18MLE0603NA
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V18MLE0603NA
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 25V 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 22 V
Capacitance @ Frequency 125 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 25 V
Varistor Voltage (Max) 28 V
Series MLE
Energy -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 18 V