V20E23PL1A
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V20E23PL1A
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 36V 8KA DISC 20MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 32.4 V
Capacitance @ Frequency 14000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 36 V
Varistor Voltage (Max) 39.6 V
Series LV UltraMOV™
Energy 70J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 23 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Box (TB)
Maximum DC Volts 28 V