V20E420PL1T7
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V20E420PL1T7
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 612 V
Capacitance @ Frequency 600 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 680 V
Varistor Voltage (Max) 748 V
Series UltraMOV™
Energy 320J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 420 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 560 V