V20X150E
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V20X150E
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 240V 15KA DISC 23MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 1900 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series Xtreme Varistor
Energy 240J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 150 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 200 V