V230LA10P
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V230LA10P
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 324 V
Capacitance @ Frequency 250 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 360 V
Varistor Voltage (Max) 396 V
Series LA
Energy 35J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 230 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 300 V