V250LA10
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V250LA10
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 351 V
Capacitance @ Frequency 220 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series LA
Energy 40J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 250 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 330 V