V271HG34
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V271HG34
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 430V 40KA SQUARE 34MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 4500 pF @ 1 MHz
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series HG34
Energy 400J
Package / Case Square 34mm, Formed Tabs
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 275 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 370 V