Casa / Varistors, MOVs / V275LU10CPX2855
minImg
V275LU10CPX2855
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V275LU10CPX2855
Descrizione:
VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 200 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series C-III
Energy 70J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 275 V