V300LA40APX10
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V300LA40APX10
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 800 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series LA
Energy 165J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 300 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 405 V