Casa / Varistors, MOVs / V300LT20CPX2855
minImg
V300LT20CPX2855
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V300LT20CPX2855
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 5000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series C-III
Energy 155J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 300 V