V301DHB34
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V301DHB34
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 4100 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series DHB34
Energy 430J
Package / Case Square 34mm, Tabs
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 300 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 410 V