V330MAX1131
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V330MAX1131
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 330V 100A SOD83A AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Varistor Voltage (Min) 280 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 330 V
Varistor Voltage (Max) 380 V
Series MA
Energy 1J
Package / Case SOD-83A Axial
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 188 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 257 V
Current - Surge 100 A