V351HA32
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V351HA32
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 549.5V 25KA DISC 32MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 495 V
Capacitance @ Frequency 1800 pF @ 1 MHz
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 549.5 V
Varistor Voltage (Max) 604 V
Series HA
Energy 390J
Package / Case Disc 32mm, Formed Tabs
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 350 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 460 V