V3.5MLA0805H
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V3.5MLA0805H
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 5.35V 120A 0805
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 3.7 V
Capacitance @ Frequency 1760 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 5.35 V
Varistor Voltage (Max) 7 V
Series MLA
Energy 0.3J
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 2.5 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 3.5 V
Current - Surge 120 A