V3A33-PGFPMF-S24
ConductRF
Prodotto No:
V3A33-PGFPMF-S24
Produttore:
ConductRF
Descrizione:
CBL ASSY SMPS-SMPM JACK-JACK 24"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type 0.047" Flexible Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMPS Jack
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector SMPM Jack
Product Status Active
Series VITA
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Female
Style SMPS to SMPM
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz