V420LA20A
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V420LA20A
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 612 V
Capacitance @ Frequency 300 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 680 V
Varistor Voltage (Max) 748 V
Series LA
Energy 90J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 420 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 560 V