V430ZS05P
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V430ZS05P
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 430V 400A DISC 5MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 75 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series ZS
Energy 11J
Package / Case Disc 5mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 275 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 369 V
Current - Surge 400 A