V470ZS05
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V470ZS05
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 70 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series ZS
Energy 12J
Package / Case Disc 5mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 300 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 385 V
Current - Surge 400 A