V481CA60
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V481CA60
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 750V 70KA DISC 60MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 675 V
Capacitance @ Frequency 5500 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 750 V
Varistor Voltage (Max) 825 V
Series CA
Energy 1600J
Package / Case Disc 60mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 480 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 640 V