V48SH3R325NNFA
Delta Electronics
Prodotto No:
V48SH3R325NNFA
Produttore:
Delta Electronics
Descrizione:
DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 118°C
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.8mm x 9.5mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 25A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Control Features Enable, Active Low
Series Delphi V48SH (100W)
Power (Watts) 100 W
Type Isolated Module
Package / Case 8-DIP Module, 1/16 Brick
Efficiency 91%