V551DHB34
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V551DHB34
Descrizione:
VARISTOR 863.5V 40KA SQUARE 34MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 778 V
Capacitance @ Frequency 2390 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 863.5 V
Varistor Voltage (Max) 949 V
Series DHB34
Energy 755J
Package / Case Square 34mm, Tabs
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 550 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 710 V