V5.5MLA1206WH
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
V5.5MLA1206WH
Descrizione:
VARISTOR 8.2V 150A 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 7.1 V
Capacitance @ Frequency 3500 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 8.2 V
Varistor Voltage (Max) 9.3 V
Series MLA
Energy 0.4J
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 4 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 5.5 V
Current - Surge 150 A