Casa / Oscillators / VC-709-PCIE2-100M000000
minImg
VC-709-PCIE2-100M000000
Microchip Technology
Prodotto No:
VC-709-PCIE2-100M000000
Descrizione:
LOW POWER DIFFERENTIAL XO LVPECL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 39mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series VC-709
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Output HCSL
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz