Casa / Oscillators / VC-840-EAE-FAAN-2M04800000TR
minImg
VC-840-EAE-FAAN-2M04800000TR
Microchip Technology
Prodotto No:
VC-840-EAE-FAAN-2M04800000TR
Descrizione:
VC-840-EAE-FAAN-2M04800000TR
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 7mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series VC-840
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 2.048 MHz