VDRH05E320BKE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
VDRH05E320BKE
Descrizione:
VARISTOR 510V 800A DISC 7MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 45 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series VDRH
Energy 22J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 320 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 420 V
Current - Surge 800 A