VDRH10S140BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
VDRH10S140BSE
Descrizione:
VARISTOR 220V 3.5KA DISC 12MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Varistor Voltage (Min) 198 V
Capacitance @ Frequency 540 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 220 V
Varistor Voltage (Max) 242 V
Series VDRH
Energy 39J
Package / Case Disc 12mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 140 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 180 V