VDRH20X385BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
VDRH20X385BSE
Descrizione:
VARISTOR 620V 10KA DISC 23MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Varistor Voltage (Min) 558 V
Capacitance @ Frequency 570 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 620 V
Varistor Voltage (Max) 682 V
Series VDRH
Energy 420J
Package / Case Disc 23mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 385 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 505 V