VDRS07H320THE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
VDRS07H320THE
Descrizione:
VARISTOR 510V 1.2KA DISC 9MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 120 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series VDRS
Energy 44J
Package / Case Disc 9mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 320 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 420 V