VDRS14G014BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
VDRS14G014BSE
Descrizione:
VARISTOR 22V 1KA DISC 16MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Varistor Voltage (Min) 19.8 V
Capacitance @ Frequency 15000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 22 V
Varistor Voltage (Max) 24.2 V
Series VDRS
Energy 5.4J
Package / Case Disc 16mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 14 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 18 V