VDRS14G025BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
VDRS14G025BSE
Descrizione:
VARISTOR 39V 1KA DISC 16MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Varistor Voltage (Min) 35.1 V
Capacitance @ Frequency 6500 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 39 V
Varistor Voltage (Max) 42.9 V
Series VDRS
Energy 9.4J
Package / Case Disc 16mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 25 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 31 V