VDRUS10T175BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
VDRUS10T175BSE
Descrizione:
VDR US 10D 4500A 175V STLDS BULK
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 247.5 V
Capacitance @ Frequency 430 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 275 V
Varistor Voltage (Max) 302.5 V
Series VDRUS
Energy 67J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 175 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 225 V