VDRUS20Z510BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
VDRUS20Z510BSE
Descrizione:
VDR US 20D 130AA 510V STLDS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 400 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series VDRUS
Energy 545J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 510 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 670 V